• Друк

Методи лікування геморою.

Профілактика геморою. Запобігання геморою.

 

Оскільки закрепи є одими з головних причин геморою, превентивні заходи передбачають застосування певної дієти, що значно знижує ризик розвитку геморою. Насправді, запобігти закрепи значно простіше, ніж здається, і через кілька кроків, ви зможете значно зменшити ризик розвитку цього захворюванням!

Надмірне напруженні при акті дефекації підсилює тиск на гемороїдальні вузли, тому хронічні закрепи приводять до розвитку геморою. Крім того, серед фахівців досить часто висловлюється думка, що певні продукти сприяють інтенсивнішому припливу крові в ділянку малого тазу. Безумовно, як профілактика, так і лікування геморою вимагають корекції харчування, але в разі загострення дієта повинна бути дуже суворою, що не допускає ніяких послаблень.

Основні принципи харчування при геморої:

Їсти потрібно часто, маленькими порціями. Протягом дня має бути 5-6 прийомів їжі, перерви - 2-3 години;

Велику частину продуктів харчування повинні складати злаки, свіжі овочі і фрукти;

Вживати лише свіжі продукти. Фрукти можна їсти в будь-який час, особливо яблука, курагу, абрикоси, виноград. З овочів фахівці рекомендують частіше вживати буряк, моркву, кабачки, огірки - в них міститься багато клітковини, що нормалізує роботу кишечника. Картопля часто сприяє розвитку закрепу, тому її слід обмежити. М'ясо можна вживати лише нежирне, при його приготуванні краще утриматися від смаження.

В раціон слід включити гречку, вівсянку, перловку, ячну крупу, але відмовитися від рису і манки. В приготуванні супів краще використовувати легкі овочеві бульйони. Також, необхідно орієнтуватися на продукти, що сприяють відновленню дефіциту заліза, що виникає при гемороїдальних кровотечах.

Важливе місце в харчуванні при розвинутій формі захворювання займають висівки - природне джерело волокон, необхідних для поліпшення роботи кишечника.

Також фахівці рекомендують раз на добу випивати ложку олії - це стимулює роботу кишечника. Крім того, корисний кефір, кисле молоко. У раціоні має бути багато кисломолочних продуктів, які містять біфідобактерії та відновлюють мікрофлору кишечника.

Особливе місце в дієті при геморої займає пиття. Слід пам'ятати, що такі рідини як консервований сік, газована вода (з цукром або без) не замінюють просту питну воду і часто є шкідливими. Норма споживання води розраховується індивідуально, виходячи з формули: 30 мл / 1 кг ваги.

Якщо у Вас є запитання - 

подзвоніть з нашому консультанту

та отримайте безкоштовну консультацію та медичний огляд 

 

 

Телефон: 050-9564218

 

Бажаємо Вам міцного здоров'я!